قوانین و مقررات سایت طلا و جواهر کهربا

تعاریف و اصطلاحات

تعریف مشتری: به فردی گفته می‌شود که با قوانین و شرایط سایت موافقت کرده و برای خرید کالاها و استفاده از خدمات سایت ثبت‌نام کرده است.

تعریف کاربر: به فردی گفته می‌شود که با استفاده از اطلاعات شخصی خود ثبت‌نام کرده و دارای حساب کاربری در سایت می‌باشد.

 

 شرایط کلی، ثبت، پردازش و ارسال سفارشات

 

کاربران باید قبل از استفاده از سایت، قوانین و مقررات سایت را مطالعه کرده و با آنها موافقت کنند.

 

سایت فروشگاهی طلا و جواهر کهربا، مالکیت تمامی محتوا و کالاهای موجود در سایت را دارد و هیچ فرد یا شرکتی مجاز به کپی‌برداری یا استفاده از این محتوا نیست.

 

سایت فروشگاهی طلا و جواهر کهربا می‌تواند در هر زمان و با توجه به شرایط موجود، قوانین و مقررات سایت را تغییر دهد. کاربران می‌بایست مقررات جدید را پس از اعمال تغییرات مطالعه کرده و با آنها موافقت کنند.

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گالری طلا و جواهر کهربا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. ثبت سفارش بصورت 7/24 میباشد.

 

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و حتما باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.لازم بذکر است وارد کردن کد ملی شخص خریدار اجباری بوده به این دلیل که فاکتور به اسم ایشان صادر میگردد

 

قبل از ثبت نهایی سفارش، جهت اطمینان از موجودی کالا حتما استعلام موجودی را از پشتیبانی سوال کنید.

 

مبلغ مالیات بر اساس قانون جدید محاسبه میشود.

 

سفارش‌های طلای آبشده بعد از 3 روز کاری ارسال خواهد شد.

 

سفارشات پس از یک روز کاری ارسال می‌شود.

 

قیمت محصولات بروز می‌باشد و تغییر قیمت‌ها بر اساس نرخ جهانی طلا می‌باشد.

 

سفارش طلای آبشده فقط با هماهنگی پشتیبانی سایت و فقط در روزهای کاری تا ساعت 19 امکان پذیر می‌باشد.

تمامی سفارشات با پست پیشتاز ارسال می‌شود.

طلا و جواهر کهربا
قوانین و مقررات سایت طلا و جواهر کهربا